خبر  »  حقوق و اجتماع27 فروردين 1402 ساعت 10:32

خیر نیک اندیش واحد مسکونی ۱۳ میلیارد ریالی به خانواده سه معلول ایلامی اهدا کرد🔶به گزارش روابط عمومی بهزیستی ایلام، در پی دیدار شب گذشته استاندار ایلام با خانواده سه معلولی ساکن در مرکز استان و رایزنی وی برای تامین مسکن این خانواده با یک فرد خیر، این فرد نیک اندیش یک‌ واحد اپارتمان به ارزش ۱۳ میلیارد ریال به این خانواده اهدا کرد.

🔶در این زمینه صبح امروز شنبه مدیر کل، معاون توانبخشی و رییس اداره بهزیستی شهرستان ایلام در دیدار با این فرد خیر که با حضور مدیر کل حوزه استاندار انجام‌ گرفت، تعهد اهدا این واحد مسکونی را اعلام کرد.

🔶اقدام خداپسندانه این خیر در ماه ضیافت الهی در حالی انجام گرفت که وی خواستار عدم انتشار نام و چهره اش شد و این حرکت کمک انساندوستانه اش را ارزشمند تر کرد.

🔶این واحد مسکونی در حالی به این خانواده واگذار می شود که علی رغم حمایتهای بهزیستی ولی به دلیل معلولیت سه فرزند و زمین گیر بودن سرپرست این خانواده در شرایط سخت معیشتی قرار داشته و این کمک تحول بزرگی در زندگیشان خواهد داشت.

🔶همچنین استاندار ایلام نیز ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانداری برای کمک به این خانواده اهدا کرد.

🔶مدیر کل بهزیستی ایلام نیز در دیدار با این خیر با اشاره به نقش نیکوکاران برای کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه، خواستار فرهنگ سازی در زمینه افزایش مشارکت مردم برای کمک به معیشت و توسعه زیرساخت های رفاهی معلولان و جامعه هدف بهزیستی شد.

🔶«حسین نورعلیوند» بیان کرد: فرهنگ مهربانی و یاری رسانی از دیرباز جزئی از فرهنگ این مرز و بوم بوده است.

🔶وی با تقدیر از اقدام ارزشمند این خیر گفت: یاری رسانی و کمک به جامعه هدف بهزیستی با توجه به شرایط جسمی این عزیزان که بیشتر به حمایت نیاز دارند بدون شک ماندگار خواهد بود.
کد مطلب : 666