خبر  »  حقوق و اجتماع3 بهمن 1401 ساعت 10:00

شهردار ایلام:

نصب و جانمایی ۳۲ هزار انواع اقلام تبلیغاتی و زیباسازی برای آذین بندی و تزیین اِلمان های شهری ایلام به مناسبت دهه فجر

شهردار ایلام گفت: نصب و جانمایی ۳۲ هزار انواع اقلام تبلیغاتی و زیباسازی برای آذین بندی و تزیین اِلمان های شهری ایلام به مناسبت دهه فجر در حال انجام است.

بابک محمدی آوندی روز یکشنبه در نشست کمیته تزیینات و فضاسازی ستاد برگزاری مراسم های دهه فجر اظهار داشت: ۱۶ هزار بوته گل برای کاشت در بلوارها و میادین، پنج هزار پرچم احتزازی با ابعاد کوچک، یک هزار متر پرچم احتزازی بزرگ در میادین و ۱۰ هزار متر ریسه رنگی برای چراغانی میادین و معابر عمومی جانمایی می شود.

وی افزود: عملیات زیباسازی و فضای محیطی شهر ایلام شروع شده و در این راستا شهرداری نیازمند همکاری همه دستگاه ها است.

شهردار ایلام با اشاره به تقویت نشاط اجتماعی در سطح شهر، ادامه داد: ایجاد شور و نشاط اجتماعی به مناسبت جشن های دهه فجر مستلزم ورود و همکاری جدی آموزش و پرورش و مدارس با شهرداری است.

محمدی آوندی اضافه کرد: شهرداری برگزاری جشن های دهه فجر و مسابقات ورزشی بومی محلی در مدارس محلات کم برخوردار با همکاری آموزش و پرورش را در دستور کار دارد.

وی مدارس را بهترین مکان برای حفظ، معرفی و تبیین دستاوردهای انقلاب و نظام برشمرد و گفت: مدارس اساس و پایه جامعه و خانواده ها را تشکیل می دهند و باید با تقویت نشاط اجتماعی و انقلاب در مدارس، کم‌کاری ها در این زمینه را جبران کرد.

دهه فجر فرصتی مغتنم برای معرفی دستاوردها نظام به کشور است

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام نیز گفت: دهه فجر فرصتی مغتنم برای تبیین آرمان ها و اهداف جمهوری اسلامی و معرفی دستاوردها و خدمات نظام به کشور است.

حجت الاسلام علی چراغی پور افزود: برای نسل جوان باید خدمات و دستاوردهای انقلاب تبیین و معرفی تا این نسل با اقدامات نظام به کشور بیشتر آشنا شود.

وی اظهار داشت: عملیات آذین بندی و فضاسازی مناطق مختلف استان از پنجم بهمن انجام می‌شود تا قبل از شروع مراسم های دهه فجر، فضای بصری شهر آماده به پیشواز این ویژه برنامه ها برود.

وی برگزاری برنامه روز ۱۲ بهمن و سالروز ورود امام راحل (ره) به کشور، مهمانی لاله ها در مزار شهدا و جشن مهم‌۲۲ بهمن از مهمترین برنامه های دهه فجر است که باید با شکوه خاصی برگزار شود.

گفتنی است؛ برای برگزاری برنامه های دهه فجر امسال ۲۵ کمیته تخصصی در بخش های مختلف تشکیل شده است.
کد مطلب : 613