خبر  »  حقوق و اجتماع27 دی 1400 ساعت 21:41

مدیرعامل شرکت آبفا ایلام:

خسارات وارده به تاسیسات آبرسانی ارزیابی می شود

به گزارش خبرنگار ما؛ مدیرعامل شرکت آبفا استان ایلام در بازدید از شهر سیل زده مورموری از وصل آب شرب شهر مورموری خبر داد و گفت: خسارات احتمالی وارده به تاسیسات آب این مناطق ازیابی می شود.

دکتر نوراله تیموری روز شنبه حسب دستور استاندار محترم مبنی بر حضور سریع در منطقه سیل زده با حضور در شهر مورموری آبدانان ضمن بررسی ابعاد خسارت های ناشی از بارندگی ها اظهار داشت: انشاالله با اقدامات جهادی هر چه سریع تر تأسیسات آبرسانی آسیب دیده ترمیم می شود.

وی افزود: نیروهای امدادی این شرکت در شهرستان آبدانان و اداره ابفای شهر مورموری از شب گذشته در حالت آماده باش بوده و نسبت به رفع چندین مورد شکستگی خط انتقال و شبکه توزیع آب شهر اقدام نموده است.

مدیرعامل شرکت آبفا ایلام با بیان اینکه آب شهر مورموری وصل است، گفت: در حال حاضر تنها آب دو روستای این منطقه قطع می باشد که با تانکرهای آبرسانی آب این مناطق تامین و طی ساعت های آینده این مشکل رفع می شود.

تیموری با بیان اینکه نباید در خدمت رسانی به مردم به ویژه در حوزه ی آبرسانی، وقفه ای ایجاد شود افزود: در این راستا تیم های تخصصی به شهر موموری اعزام و آبرسانی به شهر و روستاها تحت پوشش به خوبی انجام می شود.

شهر مورموری با جمعیت حدود 3هزار نفر از توابع شهرستان آبدانان است.

خبرنگار:فاطمه خالدی
کد مطلب : 237