خبر  »  حقوق و اجتماع3 اسفند 1401 ساعت 9:15

شهردار دلگشا از عملیات پاکسازی و جمع آوری عوامل سد معبر در سطح شهر خبر دادبه گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دلگشا، مهندس محمدی مقدم اظهار داشت: به منظور تحقق حقوق شهروندان و حفظ بهداشت و زیباسازی منظر شهری و تسهیل در عبور و مرور عابرین پیاده و سواره و همچنین طرح استقبال نوروزی، عملیات جهادی پاکسازی و جمع آوری عوامل سد معبر (مصالح و نخاله های ساختمانی در معابر و پیاده روها) در سطح شهر دلگشا توسط شهرداری، اجرا گردید.

شهردار دلگشا افزود: با توجه به بررسی های بعمل آمده از نقاط مختلف سطح شهر، برخی از شهروندان بدلیل عدم رعایت حقوق شهروندی، اقدام به سد معبر توسط تخلیه و انباشت مصالح و نخاله های ساختمانی در معابر و پیاده روها نموده و موجب نارضایتی دیگر شهروندان و ایجاد اختلال در تردد عابرین پیاده و سواره شده بودند که شهرداری با شناسایی معابر و مناطق مسدود شده، اقدام به رفع انسداد آنها نمود.

وی با اشاره به نقش سازنده مشارکت شهروندان در اداره شهر، تأکید کرد: ما از شهروندان شریف دلگشا انتظار داریم در این راستا با ما همکاری نمایند و در صورت مشاهده سد معبر، موضوع را سریعاً به شهرداری اطلاع دهند.

محمدی مقدم اذعان داشت: این عملیات از دو روز قبل آغاز گردیده، تاکنون خیابانهای شهدا، امام رضا (ع)، بسیج و سعدی و معابر منتهی به آنها، از وجود هرگونه سد معبر، پاکسازی و رفع انسداد شده اند.
کد مطلب : 643