خبر  »  حقوق و اجتماع27 تير 1401 ساعت 23:04

در دیدار معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با مدیر درمان تأمین اجتماعی استان مطرح شد:

تلاش مدیریت درمان استان ایلام در راستای حضور حداکثری کنگره‌ی اربعین


معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام در دیدار با مدیر درمان تأمین اجتماعی استان با اشاره به کنگره‌ی عظیم اربعین در استان ایلام، اظهار داشت: مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان در راستای خدمات‌رسانی به زائران اهل بیت(ع) از حداکثر امکانات استفاده کند.

سبحان حسنی افزود: با توجه به پیش‌بینی‌ها، حدود پنج میلیون زائر از مرز مهران به عتبات عالیات مشرف می‌شوند.

وی یادآور شد: مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان ایلام با برنامه‌ریزی مناسب و استفاده از ظرفیت‌های استان‌های معین در جهت ارائه‌ی خدمات در مرز مهران تلاش نماید.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام بیان داشت: تمامی اقلام داروئی و تجهیزات پزشکی از هم‌اکنون تهیه و به مهران منتقل شود.

وی از تلاش مدیر و کارکنان درمان تأمین اجتماعی استان ایلام در راستای برنامه‌ریزی مناسب جهت خدمت به زوار اهل بیت(ع) تقدیر کرد.

در این جلسه مدیر درمان تأمین اجتماعی استان ایلام گزارشی از اقدامات انجام گرفته در حوزه‌ی درمان بیان کرد.

توسعه فضاهای درمانی، ملکی شدن بیمارستان شهدای زاگرس ایلام، ایجاد درمانگاه در شهرستان‌های دره‌شهر، آبدانان و سرابله و خرید تجهیزات پزشکی و دارویی از جمله مطالبی بود که دکتر سلیمانی بیان داشت.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان ایلام در این جلسه با اشاره به راه‌اندازی موکب سلامت تأمین اجتماعی در مرز مهران، خاطر نشان ساخت: موکب سلامت تأمین اجتماعی استان ایلام در مرز مهران به مدت ۱۷ شبانه‌روز با تخصص‌های پزشک عمومی و متخصص، داروخانه، تزریقات و پانسمان، خدمات دندان‌پزشکی و... به‌صورت رایگان به زوار اهل بیت(ع) خدمت می‌کند.

دکتر سلیمانی افزود: تمامی مأموریت‌های کادر درمان از طریق بسیج جامعه‌ی پزشکی صادر می‌شود.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان ایلام با اشاره به مکاتبات صورت گرفته با سازمان و استان‌های معین، گفت: تاکنون به‌صورت هفتگی جلسات کارگروه اربعین برگزار شده است و رؤسای کارگروه انتخاب و تیم‌های بسیج جامعه‌ی پزشکی استان‌ها مشخص شده‌اند.

وی ابراز کرد: امیدواریم از افتخار نوکری اهل بیت(ع) بیشترین بهره جهت خودسازی و نشاط در مجموعه‌ی درمان تأمین اجتماعی استان را شاهد باشیم.
کد مطلب : 519